KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Tulipány Gypsy Blue

Novinka
od 1 033 Kč

Zvolte variantu

Tulipány VIP | Gypsy Blue

Detailní informace

15 ks
Momentálně nedostupné
1 033 Kč
21 ks
Momentálně nedostupné
1 437 Kč
31 ks
Momentálně nedostupné
2 079 Kč
51 ks
Momentálně nedostupné
3 309 Kč

Detailní popis produktu

Pošlete kytici tulipánů v neobvyklých barvách ! Tulipány Gypsy Blue zaujmou na první pohled svým modrým a růžovým probarvením. Bez povšimnutí nezůstane ani výrazné žilkování okvětních plátků,

Kytice je elegantní, svázaná přírodním lýkem, doplněna gypsophilou a manžetou. Kytice tulipánů všeobecně neohromují svojí velikostí, jedná se o opravdu kompaktní a drobnější kytice. Než objednáte tulipány, zkuste si přečíst několik doporučení: 

TULIPÁNY NEJSOU PRO KAŽDÉHO >>

VIP tulipány nelze označovat za klasicky barvené květiny. Tyto speciální tulipány jsou barvené metodou "zdola nahoru". Stejně jako mnoho jiných odrůd květin mají tulipány schopnost barevné proměny, která probíhá "nasáváním" speciálního barviva stonkem květiny. Výsledkem jsou ohromující barevné variace okvětních lístků.

K barvení tulipánů jsou používána přírodní barviva, která neobsahují žádné nebezpečné látky, jsou biologicky rozložitelná a nepoškozují životní prostředí. 

Pozn. Pokud květiny nemáme aktuálně skladem budeme vás kontaktovat a nabídneme vhodnou alternativu. Dodání v den objednání doporučujeme předem telefonicky ověřit. Doporučujeme objednávat s předstihem 2 pracovních dnů.