KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Kytice 50 růží

ZDARMAZDARMA
50 růží
4 950 Kč
Skladem

50 červených růží, délka 70 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kytice 50 ks červených růží délky 70 cm. Odrůdy ekvádorských růží se vyznačují velkou hlavičkou a dobrou životností.

Kytice červených růží nejen k Valentýnu doručíme v Praze společně s Vaším přáním. 

Jiný počet růží můžete objednat ZDE

Kytice červených růží z Ekvádoru - vhodná k oslavě 50. narozenin 

Významné jubileum 50. narozenin je okamžik, kdy se spojuje mnoho let zkušeností, dojmů a osvícení. Tato kytice červených růží z Ekvádoru s délkou 70 cm není jen květinový dárek; je to symbol krásy a hloubky, kterou tento životní milník přináší.

Kytice červených růží s délkou 70 cm z Ekvádoru je jedinečným dárkem pro oslavu 50. narozenin. Tyto růže nejsou pouhým květinovým aranžmá, jedná se o živé umělecké dílo, které září krásou a elegancí. 

Symbol jubilea

Oslava 50. narozenin je významným mezníkem v životě každého. Představuje polovinu století plného zkušeností, dobrodružství, lásky a moudrosti. Kytice červených růží je ideálním symbolem pro tuto příležitost, vyjadřuje lásku, obdiv a uznání k oslavované osobě.

Oslava lásky a života:

50. narozeniny jsou příležitostí k ohlédnutí se za minulostí a radostnému pohledu do budoucnosti. Kytice červených růží je výrazem lásky, vášně a vděčnosti za všechny uplynulé roky a zároveň symbolizuje krásu a radost, které nás čekají v další fázi života.

S touto kyticí červených růží z Ekvádoru vyjádříte nejen krásu a eleganci, ale také nesmazatelnou lásku a obdiv k jubilantovi. Oslavte 50. narozeniny s tímto výjimečným květinovým darem, který zanechá trvalý dojem.