Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Kontakt

775111349, 775198929

Svatební slavobrána - půjčovna

 

Svatební slavobrána - půjčovna Svatební slavobrána - půjčovna Svatební slavobrána - půjčovna Svatební slavobrána - půjčovna

PŮJČOVNA - SVATEBNÍ OBLOUK

Dostupnost Skladem | možnost obměny
Cena 1 000 Kč
Počet (ks)

   

Kategorie Květiny
 
 
 

Svatební oblouk (slavobrána) je nepostradatelným doplňkem při svatebních obřadech, které se konají pod širým nebem. Slavobrána dekorovaná živými květy ve stylu celé svatební výzdoby podtrhne Vaši osobnost a krásu. Budete si připadat jako skutečná princezna.

Svatební oblouk k zapůjčení : cena půjčovného je kalkulována na 3 dny, nezahrnuje dopravu na místo a dekorace. Individuálně je možné domluvit výzdobu i přepravu svatební slavobrány. Cena dekorací se odvíjí od použitého materiálu.

Naše slavobrána je originální a velice dekorativní i bez nákladných přízdob, na přání je také možné zapůjčit decentní umělé zdobení.

Vratná kauce při půjčení slavobrány: 3000,-Kč

Masivní materiál, hmotnost: cca 19kg, rozměry: v 230cm š 165cm h 50cm. Možnost použití i pro zahradní dekorační účely, oslavy, party atd... Slavobránu je bez problémů možné naložit do osobního vozu se sklopenými zadními opěradly - celek je rozložitelný na 6 samostaných částí. Pozn.: květinová výzdoba ani dekorace není součástí produktu.

Ke slavobráně je možné zapůjčení doplňkových dekoračních košů (viz. foto) v ceně 360,-Kč / 2ks. Aranžmá není součástí zápůjčky.

 

Související produkty