Proč darovat květiny

Jsme si vědomi, že veškeré květiny které prodáváme, jsou naší vizitkou. Kvalita květin a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Proto se snažíme objednávat většinu řezaných květin přímo na webshopu napojeném na holandskou burzu. Květiny se k nám pak dostávají nejrychlejší možnou cestou - bez zbytečných meziskladů, což je nejlepší zárukou jejich čerstvosti a trvanlivosti.

 Darujte květinu

Darujte nádhernou květinu. Darujte květinu svého srdce. Vyjádříte tím obdarované osobě lásku, obdiv a úctu. Nevadí že jste na na míle vzdáleni. Využijte možnosti rozvozu květin v Praze ( Flower delivery in Prague ). Donáška květin z našeho květinářství v Praze je určena právě pro situace, kdy nejste ve správnou chvíli na správném místě tak, aby jste puget růží předali sami osobně. Možnost osobního vyzvednutí kytice samozřejmě zůstává - naši prodejnu květin najdete na Praze 5.

Nevíte-li si s výběrem té správné kytice rady, rádi Vám poradíme. Můžete nám napsat na email flowersgohome@seznam.cz nebo nám rovnou zavolat. Máte-li v nás důvěru, můžete nechat výběr toho správného květinového daru na nás. Rychlá a jednoduchá varianta, jak někomu udělat radost, je například jednoduchá kytice gerber.

Chcete-li opravdu zapůsobit a darovat něco výjimečného, zkuste něco z kategorie "VELKÉ KYTICE".

Proč darovat čerstvé květiny?

Darování květiny je elegantní způsob, jak vyjádřit nejrůznější pocity – lásku, přátelství, sounáležitost, ale také například smutek. Kyticí lze také velmi elegantně poděkovat tam, kde by se jiné způsoby příliš nehodily.

Jak řezané květiny správně darovat?

I na způsobu předání závisí celkový dojem z darované květiny. Čerstvé řezané květiny se předávají zpravidla ihned na začátku setkání - při příchodu na oslavu, obchodní schůzku či romantickou večeři při svíčkách v restauraci. Pokud to situace dovoluje, kytice předáváme bez balicího papíru který odstraníme před příchodem na schůzku.

Jak řezané květiny správně přijímat?

Na druhou stranu i umění správného přijetí kytice je velmi důležité. Odložení darovaných květin kamsi do kouta a bez vody je projevem neúcty jak k samotnému květinovému daru, tak k dárci. V případě, že objednáváte doručení květin do míst, kde je problém sehnat alespoň provizorní nádobu, kam kytici umístit, přiložte k Vaší objednávce i vázu. Dovolují-li to podmínky ( předání doma, v kanceláři atd… ), je také vhodné květiny seříznout. To je obzvláště vhodné, byly-li přepravovány i krátce bez vody. Pamatujte, že každá chvilka bez vody ubírá čerstvým řezaným květinám na svěžesti a čerstvosti. Více se dozvíte v odstavci „Jak pečovat o řezané květiny“.