KONEC ŠKOLNÍHO ROKU: ČTVRTEK 27.6.2024  9 - 20 hod / PÁTEK 28.6.2024  7 - 19 hod

Květinářství Praha 5

Rozvoz květin Praha 5 

 Svatební květiny Praha 5Naše služby nekončí prodejem květin, ale nabízíme možnost doručení a rozvoz květin v Praze.

Naše květiny a vazby si můžete osobně vyzvednout na adrese Radlická 1302/76, Praha 5. Zde se nachází naše "kamenná" prodejna květin. Chcete-li ušetřit čas, objednejte si květiny a kytice předem na E-SHOPU, emailem či telefonicky. Květiny připravíme k vyzvednutí přímo na Vámi zvolený čas. 


    • KVALITA

Při doručování květin od nás máte vždy jistotu, že vše pochází z našeho květinářství na Praze 5. Nezprostředkováváme prodej květin z jiných květinářství, neposíláme květiny a kytice "poštou". Rozvoz květin se snažíme vždy načasovat tak, aby cesta od nás k zákazníkovi byla časově co možná nejkratší.

    • KONTROLA

Díky vlastní prodejně květin a dlouhodobé spolupráci s kurýrní službou RACEK KURÝR s.r.o. máme naprostou kontrolu nad celou službou.

    • KOMPLEXNOST

V našem květinářství Praha 5 nenaleznete pouze řezané květiny. Aby naše služby byly komplexní, nabízíme i doplňkový sortiment. Ke kytici si od nás můžete odnést také třeba lahvinku vína, dárkové mýdlo, stabilizované růže nebo nějakou tu bonbonieru. 

ROZVOZ KVĚTIN PRAHA 5 - NÁŠ TIP NA KYTICI:

Kytice slunečnic

Kytice tulipánů

Kytice alstromerií a růží

 

 Květinářství Praha 5  

 


 

  Květinářství Praha 5 nabízí rozvoz květin v Praze, svatební kytice a vazbu, smuteční kytice a věnce, tisk smutečních stuh, prodej stabilizovaných růží, dušičkové dekorace, adventní věnce a dekorace a mnoho dalšího...

Květinářství naleznete na Radlické ulici směrem od Anděla.

KVĚTINÁŘSTVÍ PRAHA 5 - PRODEJNA KVĚTIN PRAHA 5 - ROZVOZ KVĚTIN PRAHA 5