AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:

PO - PÁ 9 - 19 hod / SO 9 - 17 hod NE 10 - 15 hod

Květinářství Praha 5

Naše služby nekončí prodejem květin, ale nabízíme možnost doručení a rozvoz květin v Praze. Naše květiny a vazby si můžete osobně vyzvednout na adrese Radlická 1302/76, Praha 5. Zde se nachází naše "kamenná" prodejna květin. Chcete-li ušetřit čas, objednejte si květiny a kytice předem na E-SHOPU, emailem či telefonicky. Květiny připravíme k vyzvednutí přímo na Vámi zvolený čas.

Květinářství Praha 5NAŠE 3K

  • KVALITA 
  • KONTROLA
  • KOMPLEXNOST

    • KVALITA

Při doručování květin od nás máte vždy jistotu, že vše pochází z našeho květinářství na Praze 5. Nezprostředkováváme prodej květin z jiných květinářství, neposíláme květiny a kytice "poštou". Rozvoz květin se snažíme vždy načasovat tak, aby cesta od nás k zákazníkovi byla časově co možná nejkratší.

    • KONTROLA

Díky vlastní prodejně květin a dlouhodobé spolupráci s kurýrní službou RACEK KURÝR s.r.o. máme naprostou kontrolu nad celou službou.

    • KOMPLEXNOST

Naše služby mohou být velmi variabilní. Pro nestandardní přání nás ale kontaktujte telefonicky: +420 775111349 , +420 775198929 . Nabízíme velmi osobní jednání, zákaznický přístup a možnost domluvy na čemkoli, co bude v našich silách.

 Květinářství Praha 5  

 


 

  Květinářství Praha 5 nabízí rozvoz květin v Praze, svatební kytice a vazbu, smuteční kytice a věnce, tisk smutečních stuh, prodej stabilizovaných růží, dušičkové dekorace, adventní věnce a dekorace a mnoho dalšího...

Květinářství naleznete na Radlické ulici směrem od Anděla.

 

CHCETE POSLAT KVĚTINU A PŘILOŽIT VLASTNÍ DÁREK ?

"PROSÍM ??? ŽE TO JE ŽIVÝ SLON ?... NĚJAK UŽ TO VYMYSLÍME..."

 

KVĚTINÁŘSTVÍ PRAHA 5 - PRODEJNA KVĚTIN PRAHA - KVĚTINY RADLICE