E-SHOP I KAMENNÁ PRODEJNA OPĚT OTEVŘENO

PORTSKÉ VÍNO - LUXUSNÍ SADA 4x0,375l

4 249 Kč
Momentálně nedostupné

Dárkové balení víceletých TAWNY (10+20+30+40 Years)

Detailní informace

Detailní popis produktu

CÁLEM Jedninečný a luxusní dárek pro všechny milovníky a vyznavače portského vína. Skladem v omezeném množství. Dárkové balení víceletých TAWNY (10+20+30+40) v dřevěné krabici se sponou.

Využijte naší službu rozvoz květin v Praze přímo z našeho vlastního kamenného květinářství s možností přiložení luxusní a ojedinělé sady víceletého portkého vína!

Charakteristika:

DÁRKOVÁ SADA CÁLEM - CENTURY COLLECTION Velmi oblíbená vína typu tawny, která jsou scelena z pečlivě vybraných sklizní. Barva se mění stářím od sytě topazově červené u 10 letého k zlatavě červenohnědé u 40 letého. CÁLEM 10 YEARS OLD 10 leté s buketem dřeva, oříšků a čokolády. Chuť: sametová, intenzivní a s dlouhým závěrem. Gastronomie: k dezertům, zmrzlinám, sýrům a sušenému ovoci. CÁLEM 20 YEARS OLD 20 leté s buketem dřeva, medu a koření. Chuť: komplexní s příjemným závěrem. Gastronomie: k dezertům, zmrzlinám, sýrům a sušenému ovoci. CÁLEM 30 YEARS OLD 30 leté s buketem dřeva, koření a oříšků. Chuť: sametová, intenzivní a dlouhým výrazným závěrem. Gastronomie: k dezertům, zmrzlinám, sýrům a sušenému ovoci. CÁLEM 40 YEARS OLD 40 leté s buketem ořechů, výrazného koření a medu. Chuť: umocňující, komplexní se silným závěrem. Gastronomie: k dezertům, zmrzlinám, sýrům a sušenému ovoci. Obsah alkoholu: 20 %. Podáváme při teplotě: 15-16°C.

Výrobce: CÁLEM

Stát: Portugalsko

Oblast: Douro

Obsah alkoholu: 20%

Objem / provedení: 4x0,375l v dárkovém balení